O nás

NIE LEN AUTOBUSY ALE AJ MIKROBUSY, AUTÁ ČI PRÍVESNÉ VOZÍKY

Autobusová doprava pôsobí na európskom trhu viac ako 10 rokov. Založil ju Marián Ľalík v roku 2004 , aby prakticky zhodnotil svoje 20 ročné skúsenosti v doprave. Začínali sme v skromných pomeroch , no postupne sme sa vypracovali . Momentálne disponujeme modernými spoľahlivými autobusmi . Pravidelný servis, údržba a mladý perspektívny kolektív prispievajú k spoľahlivosti nielen po technickej stránke ,ale aj ľudského prístupu a komunikácie . Zameriavame sa na turistické ,dovolenkové , športové, kultúrne, vzdelávacie a iné prepravy autobusmi. Náš vozový park je vybavený nielen autobusmi a mikrobusmi, ale aj osobnými vozidlami ,ktorými sa najčastejšie vykonávajú prepravy na letiská, obchodné či pracovné cesty našich klientov.
Našim klientom, verným alebo novým chceme poskytovať kvalitné služby na profesionálnej úrovni.
Každej požiadavke na prepravu venujeme osobitný prístup a prípravu. Ceny jednotlivých prepráv sa stanovujú individuálne. U nás mačku vo vreci nedostanete :). 

Ako to celé funguje? 

1

Zavolajte alebo nám napíšte o čo máte záujem.
Koľko ľudí chcete prepraviť a kam. 

2

Následne spolu s vami dohodneme najvhodnejší typ dopravy, cenu a podrobnejšie informácie ktoré potrebujete vedieť. 

3

Kedykoľvek môžeme spolu konzultovať pripomienky a návrhy. No a na záver ostáva už len užiť si bezpečnú a spoľahlivú jazdu. 

VYBERTE SI TO, ČO POTREBUJETE

Prepravíme 4, 12, 20 či 51 ľudí. Vyberte si presne čo potrebujete pre vaše pohodlie a komfort. 

Náš vozový park

Zákazníci sú s nami spokojní!

Prekvapilo ma milé a rýchle jednanie. Potrebovala som prepraviť veľkú skupinu ľudí v rámci Slovenska. Všetko prebehlo načas a bez problémov. 

Lucia, Banská Bystrica

Už sme cestovali s viacerými prepravcami z regiónu no s LALIKBUS​ sme boli veľmi spokojní, od začiatku až do konca.

Martin, Nitra

S LalikBus spolupracujem už niekoľko rokov. Oceňujem na nich ich profesionalitu, spoľahlivosť a ochotu. To sú vlastnosti, ktoré v dnešnej dobe nenájdete len tak ľahko.

Peter, Zvolen